Як стоматологи дезінфікують інструменти?

Стоматологічна клініка "Хорошо" проводить обробку інструментів у 4 етапа:


1. Дезінфекція - це знищення мікроорганізмів (бактерій, вірусів і грибів). Ми поміщаємо інструмент у дезрозчин як тільки закінчили з ним працювати.


2. Передстерилізаційне очищення - другий крок полягає в видаленні видимих забруднень із поверхні медичного інструмента в ультразвуковій мийці. Після цього ми промиваємо інструменти під проточною водою.


3. Термічна стерилізація - це наступний третій етап обробки. Він потрібен для знищення всіх видів і форм мікроорганізмів,
включаючи спори бактерій. Підготовлені інструменти ми поміщаємо в автоклав, де вони стерилізуються за температури 110–135° C в умовах високого тиску. На сьогодні існують і інші способи стерилізації, але саме автоклав забезпечує найвищий рівень ефективності — тому ми використовуємо саме цей прилад.


4. Забезпечення безпеки зберігання - останній, але не менш важливий етап процесу підготовки стоматологічних інструментів до наступного використання. Оброблений інвентар ми розміщуємо в крафт-пакети або УФ-стерилізатор, де він зберігається, а ми впевнені, що він залишиться чистим і стерильним.


Ваша безпека — це перше, про що дбає стоматологічна клініка "Хорошо". Тому ми строго дотримуємося всіх правил обробки робочих інструментів.