Відбілювання зубів

Білосніжна посмішка робить людину привабливішою та асоціюється з успіхом. Проте, з віком колір зубів тьмяніє, а звичка починати офісний день з чашечки еспресо загрожує жовтизною емалі. Завжди залишатися на висоті допоможе професійне відбілювання зубів. 

У нас НАЙКРАЩЕ сертифіковане обладнання.
Відбілювання зубів проводиться за допомогою новітньої професійної системи MAGIC SMILE (США).
Ми не застосовуємо хімічне відбілювання, абразиви, кислоти або ультрафіолет

Ефективно та безпечно

Проведення процедури відбілювання зубів вимагає знань і досвіду. Якщо Ви не стоматолог, не варто ризикувати і робити відбілювання вдома самостійно. Нерозуміння техніки роботи з відбілюючими агентами швидше за все закінчиться пошкодженням емалі і походом в стоматологічну клініку для виправлення ситуації. 

Важливо! У жодному разі не користуйтеся бюджетними гелями і смужками для відбілювання зубів. Виробники можуть занижувати ціну, економлячи на якості складу засобу. Такі товари для домашнього відбілювання малоефективні, а в окремих випадках і небезпечні. 

Одночасно результативне і безпечне відбілювання зубів можливе виключно в умовах стоматологічної клініки. Інноваційні технології в поєднанні з розумінням самого механізму відбілювання дозволяють досягти бездоганно білого кольору зубної емалі. Стоматологічна клініка "Хорошо" застосовує ефективні і дбайливі методи відбілювання зубів. У нас Ви зможете відбілити зуби або тільки окремі проблемні ділянки, а також надати блиску і освітлити девітальні зуби, які потемніли внаслідок видалення нерва. Дивовижно білі зуби з Magic Smile 

Ми проводимо відбілювання, використовуючи найефективнішу технологію холодного світіння. Американська система відбілювання Magic Smile дозволяє надавати зубам ідеального білого відтінку АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНО. Система складається з LED лампи MagicLight PRO і відбілюючого агента-гелю. Карбомідовмісний гель не порушує цілісність хімічної структури зубів, як буває при використанні перекису водню. Агент дбайливо впливає на емаль під впливом холодного світіння лампи. В результаті ми отримуємо дивовижний ефект освітлення зубів до 10 тонів

Цей чудодійний метод рекомендує і практикує наша стоматологія на Троєщині. Відбілювання проводиться досвідченими фахівцями строго за протоколом. Для досягнення бажаного результату цілком достатньо одного візиту в кабінет естетичної стоматології, а ось бездоганний ефект зберігається протягом 3-х років. 

Підготовка до відбілювання

Відбілювання роблять на здорові попередньо підготовлені зуби. Що мається на увазі?

Перед процедурою важливо:

1. Вилікувати наявні захворювання зубів та ясен.
2. Зробити професійну гігієну порожнини рота.

Magic Smile — ваша посмішка зачаровує! 

Рекомендації після відбілювання

Протягом трьох діб після відбілювання ПОТРІБНО:
1. Дотримуватися "БІЛОЇ ДІЄТИ"  не вживати в їжу продукти, які мають фарбуючі властивості (чай, кава, шоколад, буряк, морква, чорниця і т.п.) або містять кислоти (газована вода, смузі, будь-які цитрусові).
2. Не палити.
3. Утриматися від нанесення косметики на губи.
4. Виключити гаряче та холодне.

Протягом двох тижнів після процедури не слід планувати протезування.Отже, якщо у Вас нерівний, тьмяний, непривабливий відтінок емалі, відбілювання зубів у стоматолога — розумне рішення. 
Відчуйте ДИВО бездоганно білої посмішки! 
Ви достойні найкращого!

Вартість робіт

Відбілювання системою Magic Smile
2500 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097