Професійна гігієна


Погодьтеся, підтримувати здоров'я порожнини рота легше і приємніше, ніж лікувати карієс або зіпсовані пульпітом кореневі канали. Зберегти природну красу посмішки допомагає регулярна профемійна чистка зубів. Задля ефективності процедура проводиться у стоматологічному кріслі раз на півроку.

Комплексна чистка зубів — це вигідно: 3 процедури замість 1-ї!  

Профчистку краще здійснювати комплексно, тобто в 3 етапи: зняття твердих зубоясневих відкладень скалером, очищення м'якого нальоту апаратом Air Flow, полірування пастами.
Чи можна обійтися без профчистки? Щоб зберігати зуби здоровими, Ви повинні планувати професійний догляд за зубами двічі на рік. Це обов'язково! У домашніх умовах неможливо позбутися твердого зубного нальоту. Йому подобаються затишні закутки на внутрішній стороні передніх нижніх і верхніх зубів — саме там густо розташовані слинні протоки. І навіть комплексна ранкова і вечірня гігієна рота, яку Ви проводите вдома за допомогою зубної щітки, нитки та ополіскувача для ротової порожнини, не здатні повністю видалити бактеріальний наліт. А 6 місяців  достатній термін для його скупчення на зубах.

Важливо! Професійну чистку слід робити двічі на рік.  

Твердий наліт з'являється як результат:

- табакопаління 
вживання продуктів, багатих на природні барвники (червоне вино, кава)
рясного слиновиділення 

Під час професійного чищення твердий наліт і зубний камінь видаляються ультразвуком. Заглиблення (фісури), до яких щітка не добирається, очищаються апаратом Air Flow. Далі зубна емаль полірується спеціальними пастами.

Ультразвукова чистка зубів. Стоматологічна клініка "Хорошо" піклується про своїх пацієнтів й обирає найдбайливіші способи очищення зубів. Ми використовуємо ультразвуковий скалер  спеціальний прилад, за допомогою якого зубний камінь відділяється від емалі без ризику подряпин й інших механічних пошкоджень.

Ультразвукова чистка зубів показана, якщо у Вас:
 
- гостре запалення ясен
- великі зубні відкладення 
- зубний камінь знаходиться на зубах і під яснами

Професійна чистка зубів Air Flow. Air Flow (Эйр Флоу) – іще делікатніша процедура, ніж чистка зубів ультразвуком. Вона делікатно очищує наліт та не шкодить яснам. Air Flow підходить пацієнтам, у яких тільки-тільки сформувалася плівка зубного нальоту і є невелика кількість каменю. Чистка Air Flow також рекомендована, якщо потрібне відновлення кольору зубної емалі. Проте, з масивним зубним каменем краще впорається ультразвукова чистка.

Дія апарату Air Flow комплексна: 
- видалення зубних відкладень 
- ефективне очищення міжзубних проміжків
- догляд за зубними імплантатами та брекет-системами 
- масажний ефект для ясен 
- освітлення зубів на кілька відтінків
- вирівнювання поверхні емалі
- профілактика захворювань зубів і ясен

Відбілювання зубів методом Air Flow. Наші пацієнти відзначають, що після проведення професійної гігієни порожнини рота їх зуби стали помітно білішими. Це дійсно так. Хоча професійна чистка Air Flow направлена ​​на видалення зубних відкладень і усунення всіляких бактерій, вона дійсно покращує колір зубної емалі. Відбілювання зубів методом Air Flow відбувається опосередковано як хороший побічний ефект гігієнічних заходів.

Професійне чищення зубів  це чудова нагода подбати про себе. Пам'ятайте, що посмішка  найдешевший, але стовідсотковий спосіб виглядати краще. Тому запрошуємо Вас відвідати нашу клініку і стати володарем чи володаркою бездоганної посмішки!

Вартість робіт

Зняття зубоясневих відкладень (1 зуб)
50 грн.
Зняття зубоясневих відкладень (2 щелепи)
800 грн.
Зняття зубоясневих відкладень (1 щелепи)
650 грн.
Зняття зубоясневих відкладень ( Air Flow, 2 щелепи)
800 грн.
Професійна комплексна чистка зубів  (зняття зубоясневих відкладень ультразвуком + чистка Air Flow + полірування пастами - 2 щелепи)
1600 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097