Металокерамічні коронки

Серед усього розмаїття сучасних зубних протезів гідне місце продовжують займати металокерамічні коронки. Вони давно стали класикою стоматологічної ортопедії і цінуються за довговічність і бюджетність. Звичайно, слід визнати, що зараз існують і більш досконалі матеріали для протезування зубів, але і ціни на них вищі. Більше про альтернативні варіанти Ви зможете дізнатися тут. У цій статті розглянемо докладніше коронки з металокераміки.

З часів королів. Металокерамічні коронки вигадали ще в XVIII столітті у Франції. П'єр Фошар, відомий стоматолог часів короля Людовика XV, покривав зіпсовані зуби своїх пацієнтів золотими ковпачками. Щоб маскувальні ковпачки не виділялися з зубного ряду за кольором, зверху на них наносився шар порцеляни. На сьогодні, кращими матеріалами для каркасу металокерамічної коронки є нікель, кобальт і їхні сплави, які надають міцність зубній конструкції.Переваги. Металокерамічні коронки дуже міцні і практично не зношуються. Естетичність — ще одна функція, яку забезпечує металокераміка: зуби виглядають природно, колір керамічного шару підбирається індивідуально і не відрізняється від рідних зубів.

Отже, головні переваги зубної коронки з металокераміки — це:
  • міцність
  • зносостійкість
  • естетичність
  • доступна ціна

Якщо брати до уваги співвідношення ціни і якості, то металокерамічні коронки — приваблива пропозиція. Тому вони і користуються великою популярністю. 


 
Для яких зубів краще підходить металокераміка. У наші дні немає великого значення, в якому місці зубного ряду встановлювати коронку з металокераміки. Такі протези прекрасно підходять і для молярів (які повинні витримувати значні навантаження при жуванні), і для передніх зубів. Хоча в зоні посмішки все частіше використовують дорожчі безметалеві коронки, металокерамічні коронки на передні зуби також успішно встановлюють. У цьому випадку варто звернути увагу на ті сплави, які забезпечать довголіття протеза.

Підсумуємо. Металокерамічні коронки перевірені часом. Вони добре справляються зі всіма функціями зубних протезів. Як показує практика, керамічні коронки з металевим каркасом довговічні. Їх встановлюють і на бічні зуби, і в зоні посмішки. При цьому вартість металокерамічної коронки не виходить за рамки бюджетного цінового сегмента, навіть якщо Ви обираєте найдорожчий метал каркасу.

Вартість робіт

Металокерамічна коронка
від 3500 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097