Лікування зубів в Києві

У країнах, де візит до стоматолога раз на півроку давно є аксіоматичною нормою, велика частина населення зберігає свої природні зуби до глибокої старості. Датчани, німці, сінгапурці не звикли чекати, доки разболиться зуб. А от про українців такого, на жаль, не скажеш... Ми вперто не ходимо по лікарях до останнього. Але це погана практика, і вона зживає себе. Ми вчимося цінувати себе і вже усвідомлюємо, що своєчасне лікування зубів — це здоров'я і впевненість у бездоганності іміджу.

Що значить "лікування зубів"? 

Якщо на консультації стоматолог говорить про лікування зубів, він має на увазі щось із наведеного нижче:

- лікування карієсу або його наслідків
- лікування кореневих каналів Карієс 

98% жителів планети страждають на карієс  захворювання без симптомів. Його часто просто не помічають на стадії зародження так званої білої плями, коли зміни в структурі емалі ще не можна діагностувати як "карієс", але для фахівця очевидно  це його передвісники, і термінове втручання необхідне, щоб запобігти розвитку захворювання. У цьому випадку досить легкого поверхневого лікування: це швидко, безболісно і вимагає всього лише одного відвідування.

Виходить, кращою профілактикою карієсу є регулярні візити до стоматолога для огляду і профчистки не рідше разу на півріччя. На жаль, часто в стоматологічний кабінет людей приводить не самодисципліна, а біль від гарячої та холодної їжі, або від солодкого. Якщо цей біль ниючий і постійний, швидше за все відбулося руйнування дентину і пошкодження нерва, а це прямий шлях до пломбування зуба.

Лікування кореневих каналів (ендодонтичне лікування) 

Якщо карієс довго не лікувати, це призводить до пульпіту  запалення пульпи (м'якої тканини, яка знаходиться в порожнині зуба). При пульпіті зуб болить в основному в нічний час, а на ранок біль проходить і лікування знову відкладається... Якщо не лікувати пульпіт, інфекція проникає глибше  в кореневий канал, а потім вражає кістку щелепи  таке захворювання називають періодонтит.Некаріозні захворювання зубів дають про себе знати набором неприємних симптомів:

- сильний пульсуючий зубний біль
- гіперчутливість до гарячого і холодного
- болючість при жуванні або надкушуванні
- лихоманка, набряклість обличчя або щоки
- чутливість або набряклість ясен, що оточують зуб
- потемніння зуба


Якщо у Вас є будь-які з цих симптомів, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб записатися на прийом до стоматолога. Наші фахівці нададуть Вам необхідну допомогу. 


Щоб зберегти зуб при пульпіті або періодонтиті, потрібне лікування кореневих каналів. Це складний процес, що вимагає високої кваліфікації стоматолога і використання якісного обладнання. При недотриманні цих умов ендодонтичне лікування може не бути успішним. 


Комфортні ціни і гарантія якості 

Якщо Ви в пошуку кращого співвідношення "ціна-якість" на лікування зубів в Києві, обирайте стоматологічну клініку "Хорошо". Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, які відповідають вимогам сучасного стоматологічного сервісу. При цьому ми дотримуємося комфортної для пацієнтів цінової політики. У стоматології "Хорошо" ми дійсно ДОБРЕ полікуємо Ваші зубки :) Ви залишитеся задоволені і результатом, і цінами. Запрошуємо на консультацію в зручний для Вас час!


Вартість робіт

Лікування зубів, ендодонтичне лікування, лікування каналів
від 1100 грн.
Пломби (лікування карієсу на різних стадіях)
700-900 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097