Імплантація


Імплантація — найкращий з можливих способів відновлення зубів. Краще, ніж зубні імплантати — тільки власні рідні зуби. Вам не доведеться знімати їх на ніч, як у випадку зі знімним протезом. Імплантати встановлюють РАЗ і НАЗАВЖДИ!

Зволікати не можна! Чим раніше Ви поставите зубний імплантат, тим менше ймовірність зсуву зубного ряду і виникнення проблем зі шлунково-кишковим трактом.

А якщо пройшло кілька років після видалення зуба? За роки життя без зубів кісткова тканина в місці порожнечі, на жаль, потоншується. У цьому випадку в першу чергу виконується кісткова пластика  нарощування кістки (кісткова аугментація). Після цього ставимо імплантати.Лікування і терміни, коли відсутні 1-2 зуба. Якщо потрібно поставити поодинокі імплантати, Вам спочатку встановлять тіло імплантата, а через 3-6 місяців надінуть на нього коронку.

У нашій клініці можлива імплантація зубів під ключ. Це означає, що у вартість імплантації вже включені:
  • імплантати та їх інсталяція
  • формувач ясен
  • установка абатмента і коронки
Вам не потрібно буде платити понад суму, вказану в прайсі нижче. Все включено!


Лікування і терміни, коли відсутні багато зубів або ВСІ зуби. Якщо Вам потрібно відновити всі зуби, або їх значну кількість, то тут ідеальним варіантом є установка незнімних штучних щелеп або мостів, які тримаються на шести імплантатах зверху і чотирьох — знизу.

Уже після першого візиту в клініку пацієнт їде додому з імплантатами і «зубами» із металопласмаси. Через 6-8 місяців потрібно прийти на протезування. Тобто лікар знімає тимчасову конструкцію і встановлює металокерамічні коронки на ґвинтовій фіксації: 12 на верх і 12 на низ.

У клініці "Хорошо" проводиться якісна імплантація зубів. У Києві не скрізь ще використовують новітні технології та методи, які вже давно впроваджені і успішно працюють у нас. Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНУ консультацію в нашу стоматологію, адже, як відомо, краще один раз побачити і зробити свої висновки.

Вартість робіт

Консультація хірурга-імплантолога
безкоштовно
Вартість установки імплантата+коронки на абатменті під ключ
15000 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097