Голлівудські вініри

Збентеження або незручність — не те, що хотілося б відчувати, коли посміхаєшся. Якщо на зубах є відколи, міжзубні проміжки занадто великі, а самі зуби темні, з жовтизною або криві — рекомендована установка стоматологічних вінірів. Вініри  це надтонкі мікропротези, які зазвичай використовуються для реставрації передніх зубів. Пластинки товщиною до 0,5 мм виготовляються за індивідуальними зліпкам пацієнта і кріпляться до природних зубів, коригуючи всі можливі недоліки.Голлівудська посмішка

Установку зубних вінірів називають голлівудським методом естетичної стоматології. З ними зуби виглядають ідеально — сліпучо-білі, рівні, як в кіно. Це швидкий, ефективний і довгостроковий спосіб отримати справжню голлівудську посмішку.

У наші дні голлівудські вініри доступні далеко за межами Голлівуду. Вініринг  стандартна процедура сучасної стоматології. Ви можете прийти на консультацію і потавити питання про вініри в стоматологічній клініці "Хорошо". Ми зручно розташовані на лівому березі Києва і до нас легко дістатися з будь-якого куточка столиці.

Багато відомих особистостей виправляють вади зовнішності за допомогою вінірів. Шеріл Коул не стала виключенням. Після вініринга посмішка співачки стала еталоном краси, хоча до цього надто викривлені зуби були далекі від ідеалу


Якщо Ви незадоволені своєю посмішкою  це вагомий аргумент, аби вдатися до допомоги естетичної стоматології. Можливо, вініри  саме те, що потрібно Вам. Мало бути здоровим  важливо мати впевненість у собі. Сприйняття людиною самого себе прямо пов'язане з його здатністю до досягнення успіху. Досить соромитися посміхатися! Візит до стоматолога вирішує цю проблему повністю.

7 причин поставити вініри

Встановіть вініри, якщо:

1) є вроджені дефекти зубного ряду
2) зуби вимагають корекції через травму
3) Вам не подобається форма Ваших зубів
4) Ви не задоволені природним кольором зубів
5) на зубах з'явилися білі або коричневі плями флюорозу
6) Ваші ясна виглядають неестетично
7) стерта зубна емаль

Цікавий факт: за часів чорно-білого кіно голлівудським зіркам клеїли тонкі фарфорові пластинки на зуби, роблячи їх бездоганно білими і рівними. Це були попередники сучасних вінірів. Так виникла славнозвісна "голлівудська посмішка"


Керамічні вініри  ціна питання

У нашій клініці стоматологи використовують виключно сертифіковані матеріали, які довговічні, екологічні і в той же час відповідають розумній ціновій політику. Оптимальний матеріал для вінірів  кераміка. Керамічні вініри для зубів  надійні, міцні, стійкі до механічного впливу.

Ціна вініра вже включає в себе:

  • консультування ортопеда
  • виготовлення вініра
  • обробку зуба під вінір

Для фіксації вінірів на внутрішню поверхню мікропротеза наноситься спеціальний стоматологічний цемент  м'який матеріал, який твердне під впливом світла. Якість цементування має величезне значення для отримання хорошого результату. Вартість витратних матеріалів для кріплення вініра до зуба Ви зможете розрахувати на прийомі у стоматолога. Орієнтовну ціну вказано в прайсі нижче. 

Що ще треба знати

Майте на увазі, що вініри, як і природні зуби, люблять догляд і дбайливе ставлення. Іншими словами, не використовуйте зуби як інструменти  не варто відкусувати нігті, розколювати горіхову шкаралупу або відкривати пляшки зубами. Обов'язково консультуйтеся зі своїм стоматологом, якщо збираєтесь здійснювати будь-які заходи щодо вдосконалення своєї посмішки. Звичка регулярно відвідувати стоматологічний кабінет заощадить гроші і допоможе зберегти зіркову посмішку на багато років.


Вартість робіт

Вінір
4500 грн.
Цементування вініра
200 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097