Безметалеві коронки

Еволюція стоматологічних ортопедичних конструкцій неймовірно динамічна. З кожним роком вчені винаходять нові технології і вдосконалюють існуючі зубні протези для пацієнтів стоматологічних клінік. Старі добрі коронки не стали винятком. Ще кілька десятиліть тому металокерамічна коронка практично не мала аналогів. Зараз поряд з металокерамікою, пацієнти все частіше обирають безметалеві коронки. Про них ми розповімо в цій статті.

Друзі зони посмішки

Коли мова йде про корекцію зони посмішки (фронтальні зуби), перевагу слід надати коронкам без металу. Установку безметалових коронок часто рекомендують публічним людям. Такі штучні зуби важко відрізнити від справжніх. Навіть при яскравому освітленні безметалеві протези не розкриють Вашу маленьку таємницю. Вони виглядають естетично за будь-яких обставин — і тому користуються популярністю.


Види безметалевих коронок

Потрібно розуміти, що є кілька видів безметалевих коронок, яким притаманні абсолютно різні властивості. Щоб не заплутатися, наводимо коротке пояснення. Отже, безметалеві коронки бувають:

1. ЦІЛЬНОКЕРАМІЧНІ (із прес-керамики)  гарні та міцні 

Коронки з цільної пресованої кераміки  кращий вибір для протезування передніх зубів, які видно, коли посміхаєшся. Прес-кераміка чудово справляється з естетичними завданнями. Вона максимально точно імітує колір природного емалі. Беззаперечною перевагою даного виду є те, що для фіксації протеза на опорних зубах не потрібно їх дуже обточувати. Це важливо, адже чим більше здорової зубної тканини вдасться зберегти, тим довше прослужить коронка.

2. ЦИРКОНІЄВІ  гіпоалергенні, надміцні

Безметалеві коронки на каркасі з діоксиду цирконію показані алергікам. Цирконій не викликає алергічних реакцій і витримує великі жувальні навантаження. Детальніше про цирконієві коронки читайте тут.3. ВІНІРИ — безметалеві протези на лицьову частину зубів. Все про вініри Ви знайдете в цій статті.

Чому без металу коштує дороже

На безметалеві коронки ціна вище, ніж на інші. Це пов'язано в першу чергу з високотехнологічністю процесу виготовлення. Ортопедичну конструкцію створюють в умовах лабораторії за допомогою новітнього обладнання. Коронки без металевого каркасу довговічні, зносостійкі і роблять посмішку просто чарівною. Тому безметалеве протезування відноситься до послуг преміум-класу.   

Вибір коронок — непросте рішення і приймати його важливо після зважування всіх "за" і "проти". Не менш важливо потрапити в руки до хорошого фахівця, який виконає протезування і допоможе адаптуватися до життя з новими зубами. У нашій стоматології Ви знайдете саме такий персонал — з багаторічним успішним досвідом і чуйними серцями.

Записуйтесь на консультацію вже зараз: 
 +38 (044) 548-6677 
+38 (097) 965-5097


Вартість робіт

Безметалева коронка
від 5500 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097