Цирконієві коронки

Сучасна стоматологія пропонує новий вид естетичного відновлення зубів — безметалеве протезування на основі діоксиду цирконію. Цирконієві коронки — мрія, що збулася, для пацієнтів з максималістськими вимогами. Крім чудової естетичності, цирконій має високу міцність — він навіть міцніший, ніж металокераміка. Поєднання природної краси і надійності — то, що отримують на виході пацієнти, які вирішили поставити коронки з цирконію.

Переваги зубних коронок з цирконію

Діоксид цирконію  високотехнологічний матеріал, який більше 20 років застосовується в хірургії кульшового суглоба. Тепер його використовують і в стоматології. З цирконію роблять:

- коронки
- зубні вкладки для передніх і кутніх зубів
- повні та часткові протези

Сильні сторони цирконію очевидні: 

- хороша біологічна переносимість
- гіпоалергенність
- висока міцність
- світлозаломлення як у зубної тканини
- теплоізоляційні властивості
- слабка схильність до утворення нальоту
- висока стійкість до кислот

Завдяки цим властивостям зубні коронки з цирконію не відрізняються від натуральних зубів, гармонійно вписуються в зубний ряд, а термін експлуатації зубного протезу істотно збільшується.
"Керамічна сталь”

Міцність оксиду цирконію в три рази вища, ніж у решти кераміки. Тому його часто називають "керамічною сталлю". Щоб усвідомити, наскільки міцний цирконій, досить згадати, що основною сферою застосування матеріалу є машинобудування, у тому числі космічне. Висока опірність навантаженням робить цирконієві коронки ідеальними протезами для кутніх (жувальних) зубів. Гідну альтернативу в бюджетному ціновому сегменті можуть скласти тільки металокерамічні коронки.Скільки коштує цирконієва коронка?


Безліч переваг перед іншими матеріалами, які використовуються в стоматологічному протезуванні, природним чином переводять цирконієві коронки в преміум-клас. Вартість безметалевої коронки на основі діоксиду цирконію в нашій клініці  4500 гривень.

Ціна включає: 

- вартість витратних матеріалів
- виготовлення коронки
- роботу стоматолога-ортопеда

Натомість пацієнт отримує протез відмінної якості, який за функціональністю нагадує природний зуб і прекрасно приймається людським організмом.

Безметалеве протезування є оптимальним з точки зору стоматології. А якщо мова йде про керамічну коронку на цирконієвому каркасі, то з упевненістю можна стверджувати, що у Вас з'явиться можливість не тільки відновити зовнішній вигляд посмішки, але і по-справжньому насолоджуватися якістю свого життя.

Вартість робіт

Безметалева коронка на оксиді цирконію
4 500 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097