Видалення зуба

Ми, лікарі стоматологічної клініки "Хорошо", намагаємося зберегти природні зуби наших пацієнтів навіть в найскладніших ситуаціях. І тільки коли зуб вже просто неможливо врятувати, ми пропонуємо його видалення.

Видалення зуба в побуті не прийнято вважати чимось надзвичайним. "Та звичайна справа!" — з легкою самоіронією кажуть гості стоматологічного кабінету. Проте, це далеко не проста процедура. Вона вимагає від лікаря хороших навичок, досвіду і, в певній мірі, майстерності. Адже не дарма видалення зуба виконується не аби ким, а стоматологом-хірургом!

 Правильно видалений зуб  Ваша подушка безпеки, з якою Ви зможете далі планувати відновлення втраченого зуба. А ось коли при видаленні зубів порушено цілісність тканин, можуть виникнути ускладнення. В окремих випадках недбало вирваний зуб вже не зможе бути замінений імплантатом.
Скільки коштує вирвати зуб в Києві?
Вартість послуги з видалення зуба залежить від складності операції. А на складність операції впливає:

а) вид зуба, який потрібно видалити (постійний або зуб мудрості);
б) загальний стан порожнини рота і об'єкта видалення зокрема.

Тому коли люди приходять вирвати зуб, ціна в різних клініках Києва може відрізнятися. У нас, в клініці "Хорошо" на Троєщині, лояльна цінова політика. Ми обережно і безболісно та за прийнятну ціну видаляємо зуби, що не підлягають лікуванню.

Вартість видалення зуба мудрості. До нас часто приходять пацієнти, які хочуть вирвати зуб мудрості. Видалення зуба мудрості більш складне, ніж видалення простих корінних зубів. Тут впливає і незручне розташування "вісімки", і підвищена відповідальність лікаря, щоб уникнути побічних ефектів. Анатомія зуба мудрості може позначитися на ході операції: якщо зуб великий зі складною системою коренів, то його спочатку розпилюють, а потім видаляють.


Тому ця процедура дорожча за звичайне видалення зуба. Актуальну ціну ви можете переглянути у відповідному розділі на сайті.

Якщо ви проживаєте на Троєщині, то легко знайдете нас за адресою: Київ, просп. Володимира Маяковського, 70. До нас також зручно добиратися з інших районів Києва. Детально маршрути проїзду розписані в розділі "Контакти".

Вартість робіт

Видалення зубів
від 600-3000 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097