Реставрація зубів в Києві

Посмішка як візитка — на ній написана вся ключова інформація. За зовнішнім виглядом зубів цілком можна визначити, як часто людина п'є каву, чи давно навідувалась до стоматолога і наскільки успішна в цілому. Так-так, про все це думають наші співрозмовники. І хоча емаль — найміцніша тканина організму, з часом на ній можуть з'являтися відколи, темні плями, тріщини. Це, безумовно, псує естетичний вигляд, а в останньому випадку — ще й негативно впливає на функціональність зуба.

Вихід звичайно є  художня реставрація зубів!

Як роблять художню реставрацію

Художня, або естетична, реставрація зубів вигадана саме для того, щоб повернути красу і молодість посмішці. Стоматолог тут діє як вправний майстер. Він формує шедевр з того природного матеріалу, який є. Залежно від складності ситуації, проводяться:
  • нарощування
  • шліфування
  • корекція кольору і форми


Эфект омолодження

Художня реставрація зубів дозволяє візуально омолодити посмішку. Для цього стоматолог виконує повну реконструкцію зубів  відновлює стерті кути, подовжує лінію зубів, нарощує висоту, підбирає кращий тон. Після реставрації і оточуючі, і Ви самі побачите, як сильно зміниться Ваше обличчя. Реставрація зубів зробить Вас візуально молодше мінімум на кілька років.

Приходьте до нас, якщо Вам потрібно відновити зуби повністю або частково. Завдяки композитній реставрації зубів з використанням фотополімерів Ви станете щасливим володарем бездоганно красивої посмішки, яка додасть Вам впевненості в собі на багато років.

 

Вартість робіт

Реставрації
від 700-1000 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097