Про нас

Вас вітає стоматологічна клініка «Хорошо»!

Життя - немов фотографія. Виходить краще, коли посміхаєшся! :)

ПОЧЕМУ ЛЮДИ СМЕЮТСЯ? /видео/ | БЛОГ РЕЙКИ АРМЕНИЯ

Давайте знайомитися!

Ми - команда хороших стоматологів з успішним професійним досвідом і уважним ставленням до пацієнтів. Переступаючи поріг нашої клініки, Ви потрапляєте в дружню атмосферу і комфортні умови, завдяки чому зможете максимально розслабитися і вирішити свою стоматологічну проблему без стресу.

Стоматолог проведе діагностику, дасть практичні рекомендації і складе індивідуальний план лікування. Всі процедури і операції виконуються із застосуванням новітнього європейського обладнання. Ми використовуємо тільки якісні матеріали для пломбування та виготовлення протезів. При цьому наша цінова політика лояльна.

Турбота про здоров'я порожнини рота не повинна Вас пригнічувати. Стоматологія клініки "Хорошо" допоможуть зробити посмішку здоровою і красивою. Якщо Вас цікавить імплантація, відбілювання зубів, знімне протезування, професійна чистка зубів та інші стоматологічні послуги, пропонуємо ознайомитись з докладними оглядами і цінами в розділі "Послуги".

Для запису на прийом зателефонуйте нам: +38 (097) 965-5097 або залиште свою заявку на сайті.

У нашій клініці встановлено найсучасніше обладнання:

  • візіограф, який дозволяє максимально знизити дозу рентгенівського променя;;
  • фізіодіспенсер, який дозволяє проводити хірургічні маніпуляції з мінімальною травмою що в свою чергу знижує постопераційні ускладнення;
  • система AIR FLOW дає можливість в одне відвідування зняти з емалі зубів темний пігмент і отримати сліпучу посмішку за 30 хвилин без нанесення шкоди зубної емалі;
  • сучасний автоклав, що виключає можливість перехресного зараження.
Наша клініка знаходиться на Троєщині, але до нас можна легко дістатися з будь-якого району Києва. Як до нас дістатися, дивіться в контактах.
Наша перевага: згуртована команда справжніх профі, сучасні технології та якісні матеріали. Стоматологи клініки підберуть для Вас і Ваших близьких оптимальний план лікування, а також порадують приємними бонусами у вигляді персональних знижок.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими висококваліфікованими фахівцями.

Записатись на прийом

!
!
!
Будь ласка, виберіть послугу
Для запису виберіть бажану послугу. Якщо ви не знаєте яка послуга вам необхідна, виберіть пункт "Консультація" або "Інше".
Стоматологічна клініка Добре.

З будь-яких питань можете звертатися за номерами:

+38 (044) 548-6677
+38 (097) 965-5097